Grup Şirketler

İnaş Yapı, Özen Grup’un gayrimenkul projelerinin geliştirilmesini ve inşasını yürütür. Bağcılar Venara ve Çorlu Venara projeleri ile sektörde adından söz ettirmiştir.

Onur mağazalarıyla tanınan Özen Grup perakende sektöründeki 40 yıllık tecrübesiyle Onur, Özen Gayrimenkul, Onurca, Onursal Tarım ve İnaş Yapı markalarını çatısı altında toplayan Özen Grup, İstanbul, Trakya ve Bursa’da bulunan lojistik merkezleri, Monet Et Entegre Tesisi, Rapata Unlu Mamüller Üretim Tesisi, Bayrampaşa Hal Tesisi, Antalya Hal Tesisi, Bursa Barakfaki Meyve Sebze Depolama Tesisi ve Yenişehir Meyve Sebze Deposu’ndaki faaliyetlerine ek olarak, Antalya Kumluca yaş meyve sebze işleme ve paketleme tesisi ile üretilen yüzlerce ürünü kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve uygun maliyetli şekilde 150 den fazla mağazasıyla müşterisinin beğenisine sunuyor.

Özen Şirketler Grubu, Ayşe Hatun Özen Vakfı ile de sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor.

Özen Grup şimdi bu gücünü, İnaş Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen “Venara” markasıyla konut alanına da taşıyarak, topluma karşı sorumluluk duygusuna dayalı kaliteli hizmet anlayışıyla, insanımızın kendine daha nitelikli bir hayat ve çevre edinmesine olanak tanıyacak konut projelerini hayata geçirmeye başlıyor…

Yerleşim yeri ve düzeni, mimari detaylardaki titizliği, bir evden çok daha fazlasını sunan yaşam olanaklarıyla Venara en çok tanınan ve tercih edilen projelerinden biri olacağına inanıyoruz.

“Yaşamak güzeldir” diyen, yaşamına güzellikler ve değer katmak isteyen herkesi Venara’ya bekliyoruz.